Home page > Aktuality > Centrum zdravotních služeb Praha hledá do svého týmu zdravotní sestry

Centrum zdravotních služeb Praha hledá do svého týmu zdravotní sestry

 

Hledáte změnu?

Brzy ukončíte studium Diplomovaná zdravotní sestra a rozhlížíte se po budoucím zaměstnavateli?

Nemáte rádi stereotyp?

Jste flexibilní?

Nechcete pracovat na lůžkovém oddělení?

Možná je to nabídka právě pro Vás...

Práce ve vojenské ambulanci Centra zdravotnických služeb obnáší veškerou škálu činností, se kterou se můžete setkat v amulanci všeobecného praktického lékaře. Kromě toho je součástí této práce také zdravotnické zabezpeční vojenského výcviku, slavnostních a společenských akcí resortu ministerstva obrany. Z tohoto důvodu požadujeme kromě odborných znalostí také velkou míru flexibility a samostatnosti. Za což nabízíme v případě občanského zaměstnance ohodnocení dle aktuálních platových poměrů zdravotnických pracovníků ve veřejných službách a správě. V případě vojáků z povolání náleží plat dle hodnosti, nástupní plat převyšuje 50 000 Kč hrubého, v případě rekrutace je zde také možnost náborového příplatku dle vzdělání a délky závazku ke službě. 

Nabízíme:

Jedno místo pro občanského zaměstnance – diplomovaná zdravotní sestra způsobilá k výkonu povolání bez odborného dohledu, na plný nebo zkrácený pracovní úvazek do ambulance praktického lékaře Praha-Dejvice. Práce spočívá v zajištění provozu ambulance praktického lékaře.

Dvě místa pro vojáky z povolání - možnost náboru, hodnost rotmistr a nadrotmistr - diplomovaná zdravotní sestra způsobilá k výkonu povolání bez odborného dohledu na plný pracovní úvazek do ambulance praktického lékaře Praha Dejvice. Práce spočívá v zajištění provozu ambulance praktického lékaře a dále plnění úkolů spojených se zdravotnickým zabezpečením výcviků a jiných armádních akcí. 

 

Kontaktní osoba:

npor. Mgr. Kateřina Konvalinková

starší zdravotnický důstojník

Centrum zdravotních služeb Praha

tel. 973 207 497, mob. 606670191

Nahoru